SMDJ210A-AT/TR7 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
YAGEO
W magazynie: 0
Arkusz danych
340V Zacisk 8,8A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMC)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DO-214AB
SMDJ210A-AT/TR7
Numer produktu DigiKey
13-SMDJ210A-AT/TR7TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMDJ210A-AT/TR7
Opis
TVS DIODE 210VWM 340VC DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
32 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
8,8A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
3000W (3kW)
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Typ
Zener
Klasa
Motoryzacja
Kanały jednokierunkowe
1
Kwalifikacja
AEC-Q101
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
210V
Napięcie - przebicia (min.)
237V
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
340V