SMDJ10A/TR7 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
YAGEO
W magazynie: 8 885
Arkusz danych
17V Zacisk 176,5A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMC)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DO-214AB
SMDJ10A/TR7
Numer produktu DigiKey
13-SMDJ10A/TR7TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMDJ10A/TR7
Opis
TVS DIODE 10VWM 17VC DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
31 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
17V
Prod.
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
176,5A
Seria
Moc - szczytowa impulsu
3000W (3kW)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Status części
Aktywny
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Typ
Zener
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Kanały jednokierunkowe
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
10V
Obudowa / skrzynia
DO-214AB, SMC
Napięcie - przebicia (min.)
11,1V