SMDH2920B185TF
Numer produktu DigiKey
13-SMDH2920B185TFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-SMDH2920B185TFCT-ND - Taśma cięta (CT)
13-SMDH2920B185TFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMDH2920B185TF
Opis
PPTC 2920 33V 1.85A 1.5W
Standardowy czas realizacji przez producenta
28 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Polimerowe Bezpieczniki resetowalne PTC 33V 1.85 A Ih Montaż powierzchniowy 2920 (7351 metryczne), wklęsłe
Kategoria
Czas do wyzwolenia
2.5 s
Producent
YAGEO
Rezystancja - początkowa (Ri) (min.)
20 mOhms
Seria
Rezystancja - po wyzwoleniu (R1) (maks.)
200 mOhms
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Status części
Aktywny
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Typ
Polimerowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - maks.
33V
Obudowa / skrzynia
2920 (7351 metryczne), wklęsłe
Prąd - podtrzymania (Ih) (maks.)
1.85 A
Rozmiar / wymiar
0,290" x 0,202" (7,36mm x 5,12mm) (dł. x szer.)
Prąd - wyzwalania (It)
3.7 A
Grubość (maks.)
0,037" (0,95mm)
Prąd - maks.
40 A