SMDH2016B260TF/24
Numer produktu DigiKey
13-SMDH2016B260TF/24TR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-SMDH2016B260TF/24CT-ND - Taśma cięta (CT)
13-SMDH2016B260TF/24DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMDH2016B260TF/24
Opis
PPTC 2016 24V 2.60A 1.5W
Standardowy czas realizacji przez producenta
28 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Polimerowe Bezpieczniki resetowalne PTC 24V 2.6 A Ih Montaż powierzchniowy 2016 (5041 metryczne), wklęsłe
Kategoria
Czas do wyzwolenia
5 s
Producent
YAGEO
Rezystancja - początkowa (Ri) (min.)
10 mOhms
Seria
Rezystancja - po wyzwoleniu (R1) (maks.)
250 mOhms
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Status części
Aktywny
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Typ
Polimerowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - maks.
24V
Obudowa / skrzynia
2016 (5041 metryczne), wklęsłe
Prąd - podtrzymania (Ih) (maks.)
2.6 A
Rozmiar / wymiar
0,200" x 0,160" (5,08mm x 4,07mm) (dł. x szer.)
Prąd - wyzwalania (It)
6 A
Grubość (maks.)
0,063" (1,60mm)
Prąd - maks.
40 A