SMDH1812B175TF
Numer produktu DigiKey
13-SMDH1812B175TFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-SMDH1812B175TFCT-ND - Taśma cięta (CT)
13-SMDH1812B175TFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMDH1812B175TF
Opis
PPTC 1812 9V 1.75A 1.5W
Szczegółowy opis
Polimerowe Bezpieczniki resetowalne PTC 9V 1.75 A Ih Montaż powierzchniowy 1812 (4532 metryczne), wklęsłe
Kategoria
Czas do wyzwolenia
5 s
Rezystancja - początkowa (Ri) (min.)
12 mOhms
Seria
Rezystancja - po wyzwoleniu (R1) (maks.)
200 mOhms
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Napięcie - maks.
9V
Obudowa / skrzynia
1812 (4532 metryczne), wklęsłe
Prąd - podtrzymania (Ih) (maks.)
1.75 A
Rozmiar / wymiar
0,179" x 0,128" (4,55mm x 3,24mm) (dł. x szer.)
Prąd - wyzwalania (It)
7 A
Grubość (maks.)
0,039" (1,00mm)
Prąd - maks.
40 A