SMDH1812B175TF | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | SMDH1812B175TF |
Opis | PPTC 1812 9V 1.75A 1.5W |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 28 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | Polimerowe Bezpieczniki resetowalne PTC 9V 1.75 A Ih Montaż powierzchniowy 1812 (4532 metryczne), wklęsłe |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Czas do wyzwolenia 5 s |
Producent YAGEO | Rezystancja - początkowa (Ri) (min.) 12 mOhms |
Seria | Rezystancja - po wyzwoleniu (R1) (maks.) 200 mOhms |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Temperatura robocza -40°C - 125°C |
Status części Aktywny | Parametry znamionowe AEC-Q200 |
Typ Polimerowe | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Napięcie - maks. 9V | Obudowa / skrzynia 1812 (4532 metryczne), wklęsłe |
Prąd - podtrzymania (Ih) (maks.) 1.75 A | Rozmiar / wymiar 0,179" x 0,128" (4,55mm x 3,24mm) (dł. x szer.) |
Prąd - wyzwalania (It) 7 A | Grubość (maks.) 0,039" (1,00mm) |
Prąd - maks. 40 A | Agencja zatwierdzająca TUV, UL |