SMDH1812B075TF
Numer produktu DigiKey
13-SMDH1812B075TFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-SMDH1812B075TFCT-ND - Taśma cięta (CT)
13-SMDH1812B075TFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMDH1812B075TF
Opis
PPTC 1812 30V 0.75A 1.5W
Szczegółowy opis
Polimerowe Bezpieczniki resetowalne PTC 30V 750 mA Ih Montaż powierzchniowy 1812 (4532 metryczne), wklęsłe
Kategoria
Czas do wyzwolenia
5 s
Rezystancja - początkowa (Ri) (min.)
80 mOhms
Seria
Rezystancja - po wyzwoleniu (R1) (maks.)
950 mOhms
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Napięcie - maks.
30V
Obudowa / skrzynia
1812 (4532 metryczne), wklęsłe
Prąd - podtrzymania (Ih) (maks.)
750 mA
Rozmiar / wymiar
0,179" x 0,128" (4,55mm x 3,24mm) (dł. x szer.)
Prąd - wyzwalania (It)
3.75 A
Grubość (maks.)
0,045" (1,15mm)
Prąd - maks.
40 A