SMDH1812B014TF
Numer produktu DigiKey
13-SMDH1812B014TFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-SMDH1812B014TFCT-ND - Taśma cięta (CT)
13-SMDH1812B014TFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMDH1812B014TF
Opis
PPTC 1812 42V 0.14A 1.2W
Szczegółowy opis
Polimerowe Bezpieczniki resetowalne PTC 42V 140 mA Ih Montaż powierzchniowy 1812 (4532 metryczne), wklęsłe
Kategoria
Czas do wyzwolenia
100 ms
Rezystancja - początkowa (Ri) (min.)
120 mOhms
Seria
Rezystancja - po wyzwoleniu (R1) (maks.)
7.5 Ohms
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Napięcie - maks.
42V
Obudowa / skrzynia
1812 (4532 metryczne), wklęsłe
Prąd - podtrzymania (Ih) (maks.)
140 mA
Rozmiar / wymiar
0,179" x 0,128" (4,55mm x 3,24mm) (dł. x szer.)
Prąd - wyzwalania (It)
660 mA
Grubość (maks.)
0,049" (1,25mm)
Prąd - maks.
40 A