SMDH1210B110TF
Numer produktu DigiKey
13-SMDH1210B110TFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-SMDH1210B110TFCT-ND - Taśma cięta (CT)
13-SMDH1210B110TFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMDH1210B110TF
Opis
PPTC 1210 9V 1.10A 1.0W
Standardowy czas realizacji przez producenta
28 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Polimerowe Bezpieczniki resetowalne PTC 9V 1.1 A Ih Montaż powierzchniowy 1210 (3225 metryczne), wklęsłe
Kategoria
Czas do wyzwolenia
1 s
Producent
YAGEO
Rezystancja - początkowa (Ri) (min.)
60 mOhms
Seria
Rezystancja - po wyzwoleniu (R1) (maks.)
500 mOhms
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Status części
Aktywny
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Typ
Polimerowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - maks.
9V
Obudowa / skrzynia
1210 (3225 metryczne), wklęsłe
Prąd - podtrzymania (Ih) (maks.)
1.1 A
Rozmiar / wymiar
0,127" x 0,101" (3,22mm x 2,58mm) (dł. x szer.)
Prąd - wyzwalania (It)
5.5 A
Grubość (maks.)
0,031" (0,80mm)
Prąd - maks.
20 A