SMDH1210B075TF
Numer produktu DigiKey
13-SMDH1210B075TFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-SMDH1210B075TFCT-ND - Taśma cięta (CT)
13-SMDH1210B075TFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMDH1210B075TF
Opis
PPTC 1210 16V 0.75A 1.0W
Szczegółowy opis
Polimerowe Bezpieczniki resetowalne PTC 16V 750 mA Ih Montaż powierzchniowy 1210 (3225 metryczne), wklęsłe
Kategoria
Czas do wyzwolenia
1 s
Rezystancja - początkowa (Ri) (min.)
70 mOhms
Seria
Rezystancja - po wyzwoleniu (R1) (maks.)
1 Ohms
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Napięcie - maks.
16V
Obudowa / skrzynia
1210 (3225 metryczne), wklęsłe
Prąd - podtrzymania (Ih) (maks.)
750 mA
Rozmiar / wymiar
0,127" x 0,101" (3,22mm x 2,58mm) (dł. x szer.)
Prąd - wyzwalania (It)
3.75 A
Grubość (maks.)
0,031" (0,80mm)
Prąd - maks.
20 A