SMDH1210B035TF
Numer produktu DigiKey
13-SMDH1210B035TFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-SMDH1210B035TFCT-ND - Taśma cięta (CT)
13-SMDH1210B035TFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMDH1210B035TF
Opis
PPTC 1210 30V 0.35A 1.0W
Szczegółowy opis
Polimerowe Bezpieczniki resetowalne PTC 30V 350 mA Ih Montaż powierzchniowy 1210 (3225 metryczne), wklęsłe
Kategoria
Czas do wyzwolenia
100 ms
Rezystancja - początkowa (Ri) (min.)
150 mOhms
Seria
Rezystancja - po wyzwoleniu (R1) (maks.)
2.2 Ohms
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Napięcie - maks.
30V
Obudowa / skrzynia
1210 (3225 metryczne), wklęsłe
Prąd - podtrzymania (Ih) (maks.)
350 mA
Rozmiar / wymiar
0,127" x 0,101" (3,22mm x 2,58mm) (dł. x szer.)
Prąd - wyzwalania (It)
1.75 A
Grubość (maks.)
0,031" (0,80mm)
Prąd - maks.
20 A