SMDH1206B110TF
Numer produktu DigiKey
13-SMDH1206B110TFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-SMDH1206B110TFCT-ND - Taśma cięta (CT)
13-SMDH1206B110TFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMDH1206B110TF
Opis
PPTC 1206 6V 1.10A 0.6W
Szczegółowy opis
Polimerowe Bezpieczniki resetowalne PTC 6V 1.1 A Ih Montaż powierzchniowy 1206 (3216 metryczne), wklęsłe
Kategoria
Czas do wyzwolenia
100 ms
Rezystancja - początkowa (Ri) (min.)
30 mOhms
Seria
Rezystancja - po wyzwoleniu (R1) (maks.)
450 mOhms
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Napięcie - maks.
6V
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne), wklęsłe
Prąd - podtrzymania (Ih) (maks.)
1.1 A
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,065" (3,20mm x 1,65mm) (dł. x szer.)
Prąd - wyzwalania (It)
5.2 A
Grubość (maks.)
0,045" (1,15mm)
Prąd - maks.
100 A