SMDH1206B035TF/30
Numer produktu DigiKey
13-SMDH1206B035TF/30TR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-SMDH1206B035TF/30CT-ND - Taśma cięta (CT)
13-SMDH1206B035TF/30DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMDH1206B035TF/30
Opis
PPTC 1206 30V 0.35A 1.2W
Standardowy czas realizacji przez producenta
28 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Polimerowe Bezpieczniki resetowalne PTC 30V 350 mA Ih Montaż powierzchniowy 1206 (3216 metryczne), wklęsłe
Kategoria
Czas do wyzwolenia
100 ms
Producent
YAGEO
Rezystancja - początkowa (Ri) (min.)
100 mOhms
Seria
Rezystancja - po wyzwoleniu (R1) (maks.)
2.2 Ohms
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Status części
Aktywny
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Typ
Polimerowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - maks.
30V
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne), wklęsłe
Prąd - podtrzymania (Ih) (maks.)
350 mA
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,065" (3,20mm x 1,65mm) (dł. x szer.)
Prąd - wyzwalania (It)
1.2 A
Grubość (maks.)
0,051" (1,30mm)
Prąd - maks.
20 A