SMDH0805B050TF
Numer produktu DigiKey
13-SMDH0805B050TFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-SMDH0805B050TFCT-ND - Taśma cięta (CT)
13-SMDH0805B050TFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMDH0805B050TF
Opis
PPTC 0805 16V 0.50A 1.5W
Standardowy czas realizacji przez producenta
28 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Polimerowe Bezpieczniki resetowalne PTC 16V 500 mA Ih Montaż powierzchniowy 0805 (2012 metryczne), wklęsłe
Kategoria
Czas do wyzwolenia
100 ms
Producent
YAGEO
Rezystancja - początkowa (Ri) (min.)
100 mOhms
Seria
Rezystancja - po wyzwoleniu (R1) (maks.)
1.6 Ohms
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Status części
Aktywny
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Typ
Polimerowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - maks.
16V
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne), wklęsłe
Prąd - podtrzymania (Ih) (maks.)
500 mA
Rozmiar / wymiar
0,083" x 0,053" (2,10mm x 1,35mm) (dł. x szer.)
Prąd - wyzwalania (It)
1.7 A
Grubość (maks.)
0,031" (0,80mm)
Prąd - maks.
40 A