SMD2920B260TF/24
Numer produktu DigiKey
13-SMD2920B260TF/24TR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-SMD2920B260TF/24CT-ND - Taśma cięta (CT)
13-SMD2920B260TF/24DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMD2920B260TF/24
Opis
PTC RESET FUSE 24V 2.6A 2920
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Polimerowe Bezpieczniki resetowalne PTC 24V 2.6 A Ih Montaż powierzchniowy 2920 (7351 metryczne), wklęsłe
Kategoria
Czas do wyzwolenia
8 s
Producent
YAGEO
Rezystancja - początkowa (Ri) (min.)
14 mOhms
Seria
Rezystancja - po wyzwoleniu (R1) (maks.)
75 mOhms
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Typ
Polimerowe
Obudowa / skrzynia
2920 (7351 metryczne), wklęsłe
Napięcie - maks.
24V
Rozmiar / wymiar
0,290" x 0,202" (7,36mm x 5,12mm) (dł. x szer.)
Prąd - podtrzymania (Ih) (maks.)
2.6 A
Grubość (maks.)
0,047" (1,20mm)
Prąd - wyzwalania (It)
5 A
Agencja zatwierdzająca
cUL, TUV, UL
Prąd - maks.
40 A