SMD1812B200TF/16
Numer produktu DigiKey
13-SMD1812B200TF/16TR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-SMD1812B200TF/16CT-ND - Taśma cięta (CT)
13-SMD1812B200TF/16DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMD1812B200TF/16
Opis
PTC RESET FUSE 16V 2A 1812
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Polimerowe Bezpieczniki resetowalne PTC 16V 2 A Ih Montaż powierzchniowy 1812 (4532 metryczne), wklęsłe
Kategoria
Czas do wyzwolenia
2 s
Producent
YAGEO
Rezystancja - początkowa (Ri) (min.)
20 mOhms
Seria
Rezystancja - po wyzwoleniu (R1) (maks.)
75 mOhms
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Typ
Polimerowe
Obudowa / skrzynia
1812 (4532 metryczne), wklęsłe
Napięcie - maks.
16V
Rozmiar / wymiar
0,179" x 0,128" (4,55mm x 3,24mm) (dł. x szer.)
Prąd - podtrzymania (Ih) (maks.)
2 A
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,039" (1,00mm)
Prąd - wyzwalania (It)
3.5 A
Grubość (maks.)
0,079" (2,00mm)
Prąd - maks.
100 A