SMD1210B150TF/16
Numer produktu DigiKey
13-SMD1210B150TF/16TR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-SMD1210B150TF/16CT-ND - Taśma cięta (CT)
13-SMD1210B150TF/16DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMD1210B150TF/16
Opis
PTC RESET FUSE 16V 1.5A 1210
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Polimerowe Bezpieczniki resetowalne PTC 16V 1.5 A Ih Montaż powierzchniowy 1210 (3225 metryczne), wklęsłe
Kategoria
Czas do wyzwolenia
300 ms
Producent
YAGEO
Rezystancja - początkowa (Ri) (min.)
30 mOhms
Seria
Rezystancja - po wyzwoleniu (R1) (maks.)
120 mOhms
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Typ
Polimerowe
Obudowa / skrzynia
1210 (3225 metryczne), wklęsłe
Napięcie - maks.
16V
Rozmiar / wymiar
0,127" x 0,101" (3,22mm x 2,58mm) (dł. x szer.)
Prąd - podtrzymania (Ih) (maks.)
1.5 A
Grubość (maks.)
0,071" (1,80mm)
Prąd - wyzwalania (It)
3 A
Agencja zatwierdzająca
cUL, TUV, UL
Prąd - maks.
100 A