SMD1206B010TF/60 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Thinking Electronics
W magazynie: 8 792
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Eaton - Electronics Division
W magazynie: 50 172
Arkusz danych
Polimerowe Bezpieczniki resetowalne PTC 60V 100 mA Ih Montaż powierzchniowy 1206 (3216 metryczne), wklęsłe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SMD1206B010TF/60
Numer produktu DigiKey
13-SMD1206B010TF/60TR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-SMD1206B010TF/60CT-ND - Taśma cięta (CT)
13-SMD1206B010TF/60DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMD1206B010TF/60
Opis
PPTC 1206 60V 0.1A 0.6W
Standardowy czas realizacji przez producenta
28 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Czas do wyzwolenia
1 s
Producent
YAGEO
Rezystancja - początkowa (Ri) (min.)
1.6 Ohms
Seria
Rezystancja - po wyzwoleniu (R1) (maks.)
15 Ohms
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Typ
Polimerowe
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne), wklęsłe
Napięcie - maks.
60V
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,062" (3,20mm x 1,58mm) (dł. x szer.)
Prąd - podtrzymania (Ih) (maks.)
100 mA
Grubość (maks.)
0,039" (1,00mm)
Prąd - wyzwalania (It)
250 mA
Agencja zatwierdzająca
cUL, TUV, UL
Prąd - maks.
100 A