SMCJ28CA-AT/TR13
Numer produktu DigiKey
13-SMCJ28CA-AT/TR13TR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-SMCJ28CA-AT/TR13CT-ND - Taśma cięta (CT)
13-SMCJ28CA-AT/TR13DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMCJ28CA-AT/TR13
Opis
TVS DIODE 28VWM 45.4VC DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
32 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
45,4V Zacisk 33,1A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMC)
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
33,1A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
1500W (1,5kW)
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Status części
Aktywny
Klasa
Motoryzacja
Typ
Zener
Kwalifikacja
AEC-Q101
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
28V
Obudowa / skrzynia
DO-214AB, SMC
Napięcie - przebicia (min.)
31,1V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
45,4V