SMBJ20A-AT/TR7 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
YAGEO
W magazynie: 0
Arkusz danych
32,4V Zacisk 18,6A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AA (SMB)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SMBJ20A-AT/TR7
Numer produktu DigiKey
13-SMBJ20A-AT/TR7TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMBJ20A-AT/TR7
Opis
TVS DIODE 20VWM 32.4VC DO214AA
Standardowy czas realizacji przez producenta
32 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
18,6A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
600W
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Status części
Aktywny
Klasa
Motoryzacja
Typ
Zener
Kwalifikacja
AEC-Q101
Kanały jednokierunkowe
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
20V
Obudowa / skrzynia
DO-214AA, SMB
Napięcie - przebicia (min.)
22,2V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
32,4V