SMAJ40A/TR13
Numer produktu DigiKey
13-SMAJ40A/TR13TR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-SMAJ40A/TR13CT-ND - Taśma cięta (CT)
13-SMAJ40A/TR13DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMAJ40A/TR13
Opis
TVS DIODE 40VWM 64.5VC DO214AC
Standardowy czas realizacji przez producenta
31 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
64,5V Zacisk 6,2A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AC (SMA)
Kategoria
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
64,5V
Prod.
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
6,2A
Seria
Moc - szczytowa impulsu
400W
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Status części
Aktywny
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Typ
Zener
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Kanały jednokierunkowe
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
40V
Obudowa / skrzynia
DO-214AC, SMA
Napięcie - przebicia (min.)
44,4V