RV1206FR-07270KL
Numer produktu DigiKey
RV1206FR-07270KL-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RV1206FR-07270KL
Opis
RES SMD 270K OHM 1% 1/4W 1206
Szczegółowy opis
270 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, wysokie napięcie Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
RV1206FR-07270KL Modele
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,122" x 0,063" (3,10mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)