RV1206FR-0710KL
Numer produktu DigiKey
13-RV1206FR-0710KLTR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-RV1206FR-0710KLCT-ND - Taśma cięta (CT)
13-RV1206FR-0710KLDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RV1206FR-0710KL
Opis
RES SMD 10K OHM 1% 1/4W 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, wysokie napięcie Gruba warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RV1206FR-0710KL Modele
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200, wysokie napięcie
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,122" x 0,063" (3,10mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)