RV0805JR-07680KL jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
TE Connectivity Passive Product
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
Bourns Inc.
W magazynie: 23 923
Arkusz danych
Udoskonalony
Vishay Dale
Similar
Vishay Dale
Similar
Panasonic Industry
Panasonic Industry
W magazynie: 47
680 kOhms ±5% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, wysokie napięcie Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RV0805JR-07680KL
Numer produktu DigiKey
RV0805JR-07680KL-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RV0805JR-07680KL
Opis
RES SMD 680K OHM 5% 1/8W 0805
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RV0805JR-07680KL Modele
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200, wysokie napięcie
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)