RV0805FR-071M62L jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
YAGEO
W magazynie: 9 580
Arkusz danych
Bezpośrednie
Stackpole Electronics Inc
W magazynie: 9 880
Arkusz danych
Udoskonalony
Panasonic Industry
1.62 MOhms ±1% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, wysokie napięcie Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RV0805FR-071M62L
Numer produktu DigiKey
311-1.62MNGTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RV0805FR-071M62L
Opis
RES SMD 1.62M OHM 1% 1/8W 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RV0805FR-071M62L Modele
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200, wysokie napięcie
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)