RT1206WRD07324RL
Numer produktu DigiKey
RT1206WRD07324RL-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RT1206WRD07324RL
Opis
RES SMD 324 OHM 0.05% 1/4W 1206
Szczegółowy opis
324 Ohms ±0,05% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Cienka warstwa
Modele EDA/CAD
RT1206WRD07324RL Modele
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,122" x 0,063" (3,10mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)