RT1206BRD07976RL jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
YAGEO
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Panasonic Industry
W magazynie: 4 735
Arkusz danych
Bezpośrednie
Vishay
Susumu
Susumu
Udoskonalony
Vishay Dale Thin Film
TE Connectivity Passive Product
Vishay Dale
Vishay Dale
976 Ohms ±0,1% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Cienka warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RT1206BRD07976RL
Numer produktu DigiKey
RT1206BRD07976RL-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RT1206BRD07976RL
Opis
RES SMD 976 OHM 0.1% 1/4W 1206
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RT1206BRD07976RL Modele
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,122" x 0,063" (3,10mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)