RT1206BRD07511KL
Numer produktu DigiKey
YAG5085TR-ND - Taśma i szpula (TR)
YAG5085CT-ND - Taśma cięta (CT)
YAG5085DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RT1206BRD07511KL
Opis
RES SMD 511K OHM 0.1% 1/4W 1206
Szczegółowy opis
511 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Cienka warstwa
Modele EDA/CAD
RT1206BRD07511KL Modele
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,122" x 0,063" (3,10mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)