RT1206BRD0726K1L jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
YAGEO
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Panasonic Industry
W magazynie: 6 040
Arkusz danych
Bezpośrednie
Vishay
Susumu
Susumu
Udoskonalony
Vishay Dale Thin Film
TE Connectivity Passive Product
Vishay Dale
Vishay Dale
26.1 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Cienka warstwa