RT0805BRE0711RL jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
YAGEO
W magazynie: 8 169
Arkusz danych
Udoskonalony
YAGEO
W magazynie: 0
Arkusz danych
TE Connectivity Passive Product
Similar
Stackpole Electronics Inc
11 Ohms ±0,1% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Cienka warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RT0805BRE0711RL
Numer produktu DigiKey
RT0805BRE0711RL-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RT0805BRE0711RL
Opis
RES SMD 11 OHM 0.1% 1/8W 0805
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RT0805BRE0711RL Modele
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)