RT0805BRD0769R8L jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
YAGEO
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Vishay
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Susumu
Stackpole Electronics Inc
Vishay Dale
Vishay Dale
Udoskonalony
Vishay Dale Thin Film
Vishay Dale Thin Film
Susumu
TE Connectivity Passive Product
Similar
Stackpole Electronics Inc
69.8 Ohms ±0,1% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Cienka warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RT0805BRD0769R8L
Numer produktu DigiKey
YAG4932TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RT0805BRD0769R8L
Opis
RES SMD 69.8 OHM 0.1% 1/8W 0805
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RT0805BRD0769R8L Modele
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)