RT0805BRD07560RL
Numer produktu DigiKey
YAG1931TR-ND - Taśma i szpula (TR)
YAG1931CT-ND - Taśma cięta (CT)
YAG1931DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RT0805BRD07560RL
Opis
RES SMD 560 OHM 0.1% 1/8W 0805
Szczegółowy opis
560 Ohms ±0,1% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Cienka warstwa
Modele EDA/CAD
RT0805BRD07560RL Modele
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)