RT0805BRD0722R1L nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
YAGEO
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Vishay Dale
W magazynie: 2 880
Arkusz danych
Bezpośrednie
Vishay Dale
Udoskonalony
TE Connectivity Passive Product
Similar
Stackpole Electronics Inc
Similar
Stackpole Electronics Inc
22.1 Ohms ±0,1% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Cienka warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RT0805BRD0722R1L
Numer produktu DigiKey
13-RT0805BRD0722R1LTR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-RT0805BRD0722R1LCT-ND - Taśma cięta (CT)
13-RT0805BRD0722R1LDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RT0805BRD0722R1L
Opis
RES SMD 22.1 OHM 0.1% 1/8W 0805
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RT0805BRD0722R1L Modele
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)