RT0805BRD0717K8L | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | RT0805BRD0717K8L |
Opis | RES SMD 17.8K OHM 0.1% 1/8W 0805 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 20 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 17.8 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Cienka warstwa |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | RT0805BRD0717K8L Modele |
Kategoria | Skład |
Prod. | Współczynnik temperaturowy ±25ppm/°C |
Seria | Temperatura robocza -55°C - 155°C |
Status części Aktywny | Obudowa dostawcy urządzenia |
Rezystancja | Rozmiar / wymiar 0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,024" (0,60mm) |