RT0805BRD0717K8L nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
YAGEO
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Vishay
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Vishay
Susumu
Stackpole Electronics Inc
Vishay Dale
Vishay Dale
W magazynie: 633
Udoskonalony
Vishay Dale Thin Film
Vishay Dale Thin Film
Susumu
TE Connectivity Passive Product
17.8 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Cienka warstwa