RT0805BRB0764R9L jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
64.9 Ohms ±0,1% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Cienka warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RT0805BRB0764R9L
Numer produktu DigiKey
RT0805BRB0764R9L-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RT0805BRB0764R9L
Opis
RES SMD 64.9 OHM 0.1% 1/8W 0805
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RT0805BRB0764R9L Modele
Współczynnik temperaturowy
±10ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)