RT0603DRE072K61L
Numer produktu DigiKey
311-2520-2-ND - Taśma i szpula (TR)
311-2520-1-ND - Taśma cięta (CT)
311-2520-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RT0603DRE072K61L
Opis
RES SMD 2.61KOHM 0.5% 1/10W 0603
Szczegółowy opis
2.61 kOhms ±0,5% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Cienka warstwa
Modele EDA/CAD
RT0603DRE072K61L Modele
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)