RT0603CRD072K61L jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
YAGEO
W magazynie: 9 251
Arkusz danych
Udoskonalony
Panasonic Industry
W magazynie: 12 417
Arkusz danych
Vishay
Vishay
Susumu
Susumu
2.61 kOhms ±0,25% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Cienka warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RT0603CRD072K61L
Numer produktu DigiKey
RT0603CRD072K61L-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RT0603CRD072K61L
Opis
RES SMD 2.61K OHM 1/10W 0603
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RT0603CRD072K61L Modele
Kategoria
Skład
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)