RT0603BRD072K4L
Numer produktu DigiKey
YAG1619TR-ND - Taśma i szpula (TR)
YAG1619CT-ND - Taśma cięta (CT)
YAG1619DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RT0603BRD072K4L
Opis
RES SMD 2.4K OHM 0.1% 1/10W 0603
Szczegółowy opis
2.4 kOhms ±0,1% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Cienka warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RT0603BRD072K4L Modele
Kategoria
Skład
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)