RT0603BRD0719K6L
Numer produktu DigiKey
YAG1556TR-ND - Taśma i szpula (TR)
YAG1556CT-ND - Taśma cięta (CT)
YAG1556DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RT0603BRD0719K6L
Opis
RES SMD 19.6KOHM 0.1% 1/10W 0603
Szczegółowy opis
19.6 kOhms ±0,1% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Cienka warstwa
Modele EDA/CAD
RT0603BRD0719K6L Modele
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)