RT0603BRD0715RL | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | RT0603BRD0715RL |
Opis | RES SMD 15 OHM 0.1% 1/10W 0603 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 20 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 15 Ohms ±0,1% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Cienka warstwa |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | RT0603BRD0715RL Modele |
Kategoria | Skład |
Prod. | Współczynnik temperaturowy ±25ppm/°C |
Seria | Temperatura robocza -55°C - 155°C |
Status części Aktywny | Obudowa dostawcy urządzenia |
Rezystancja | Rozmiar / wymiar 0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,022" (0,55mm) |