RT0402BRD0768R1L nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Panasonic Industry
W magazynie: 3 580
Arkusz danych
Bezpośrednie
Susumu
W magazynie: 0
Arkusz danych
Vishay Dale
Udoskonalony
Susumu
Udoskonalony
TE Connectivity Passive Product
Similar
68.1 Ohms ±0,1% 0,063W, 1/16W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) Cienka warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RT0402BRD0768R1L
Numer produktu DigiKey
13-RT0402BRD0768R1LTR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-RT0402BRD0768R1LCT-ND - Taśma cięta (CT)
13-RT0402BRD0768R1LDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RT0402BRD0768R1L
Opis
RES SMD 68.1 OHM 0.1% 1/16W 0402
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RT0402BRD0768R1L Modele
Kategoria
Skład
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,014" (0,35mm)