RT0402BRD0730K9L
Numer produktu DigiKey
YAG1408TR-ND - Taśma i szpula (TR)
YAG1408CT-ND - Taśma cięta (CT)
YAG1408DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RT0402BRD0730K9L
Opis
RES SMD 30.9KOHM 0.1% 1/16W 0402
Szczegółowy opis
30.9 kOhms ±0,1% 0,063W, 1/16W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) Cienka warstwa
Modele EDA/CAD
RT0402BRD0730K9L Modele
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,014" (0,35mm)