RT0402BRD07301RL
Numer produktu DigiKey
YAG4238TR-ND - Taśma i szpula (TR)
YAG4238CT-ND - Taśma cięta (CT)
YAG4238DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RT0402BRD07301RL
Opis
RES SMD 301 OHM 0.1% 1/16W 0402
Szczegółowy opis
301 Ohms ±0,1% 0,063W, 1/16W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) Cienka warstwa
Modele EDA/CAD
RT0402BRD07301RL Modele
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,014" (0,35mm)