RT0402BRD071K18L nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Panasonic Industry
W magazynie: 16 852
Arkusz danych
Bezpośrednie
Vishay
W magazynie: 0
Arkusz danych
Susumu
Stackpole Electronics Inc
Vishay Dale
Udoskonalony
Susumu
Udoskonalony
TE Connectivity Passive Product
Similar
1.18 kOhms ±0,1% 0,063W, 1/16W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) Cienka warstwa