RT0402BRD07154RL jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Panasonic Industry
W magazynie: 3 508
Arkusz danych
Bezpośrednie
Vishay
W magazynie: 0
Arkusz danych
Susumu
Vishay Dale
Udoskonalony
Susumu
Udoskonalony
TE Connectivity Passive Product
Similar
154 Ohms ±0,1% 0,063W, 1/16W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) Cienka warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RT0402BRD07154RL
Numer produktu DigiKey
YAG1360TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RT0402BRD07154RL
Opis
RES SMD 154 OHM 0.1% 1/16W 0402
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RT0402BRD07154RL Modele
Kategoria
Skład
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,014" (0,35mm)