RT0402BRB0778R7L
Numer produktu DigiKey
13-RT0402BRB0778R7L-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RT0402BRB0778R7L
Opis
RES 78.7 OHM 0.1% 1/16W 0402
Szczegółowy opis
78.7 Ohms ±0,1% 0,063W, 1/16W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) Odporność na wilgoć Cienka warstwa
Kategoria
Funkcje
Odporność na wilgoć
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±10ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,014" (0,35mm)