RT0402BRB074K22L
Numer produktu DigiKey
311-4.22KNETR-ND - Taśma i szpula (TR)
311-4.22KNECT-ND - Taśma cięta (CT)
311-4.22KNEDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RT0402BRB074K22L
Opis
RES SMD 4.22KOHM 0.1% 1/16W 0402
Szczegółowy opis
4.22 kOhms ±0,1% 0,063W, 1/16W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) Cienka warstwa
Modele EDA/CAD
RT0402BRB074K22L Modele
Współczynnik temperaturowy
±10ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,014" (0,35mm)