RT0402BRB071K82L
Numer produktu DigiKey
311-1.82KNETR-ND - Taśma i szpula (TR)
311-1.82KNECT-ND - Taśma cięta (CT)
311-1.82KNEDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RT0402BRB071K82L
Opis
RES SMD 1.82KOHM 0.1% 1/16W 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1.82 kOhms ±0,1% 0,063W, 1/16W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) Cienka warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RT0402BRB071K82L Modele
Kategoria
Skład
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±10ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,014" (0,35mm)