RSF100JB-73-2K7
Numer produktu DigiKey
13-RSF100JB-73-2K7-ND
Producent
Numer produktu producenta
RSF100JB-73-2K7
Opis
RES 2.7K OHM 5% 1W AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.7 kOhms ±5% 1W Rezystory przewlekane Osiowa Ognioodporność, bezpieczeństwo Warstewka tlenku metalu
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RSF100JB-73-2K7 Modele
Kategoria
Skład
Prod.
Funkcje
Ognioodporność, bezpieczeństwo
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 235°C
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Osiowa
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,453" (4,50mm x 11,50mm) (śr. x dł.)